Dotykový vypínač – riešenie budúcnosti na dosah

Dotykový vypínač – jasná voľba pre náročných

Dotykový vypínač je dnes už automatickou voľbou pre milovníkov moderného dizajnu a inteligentných riešení. Pri zavádzaní moderných elektroinštalácií vo vašom dome, či už ho práve staviate alebo rekonštruujete, by ste na použitie dotykových vypínačov nemali zabúdať. Dotykový vypínač vám poskytne kontrolu nad osvetlením vo vašom dome či byte len vďaka jemnému dotyku.

Používanie dotykového vypínaču je radosť. Nie len, že pri dotyku nevydáva dotykový vypínač žiaden zvuk, na vypnutie či zapnutie svetla postačí i jemný dotyk, napríklad i končekom prsta. Ani v noci tak pri zapínaní a zhasínaní svetla nikoho nezobudíte. Dotykový vypínač má zabudovaný veľmi citlivý senzor, ktorý zaregistruje každý váš dotyk. Avšak, obavy z toho, že sa svetlo rozsvieti či zhasne bez toho, aby ste sa ho cielene dotkli mať nemusíte.

Aké výhody ponúka dotykový vypínač?

Dotykový vypínač v porovnaní s klasickým vypínačom prináša množstvo inovácií a benefitov. Určite oceníte i jeho jedinečný moderný dizajn a elegantné spracovanie, ktoré skvele zapasuje do rozličných interiérov. Rozdiel medzi dotykovým vypínačom a klasickým vypínačom je možné prirovnať ku klasickému tlačidlovému telefónu a moderným dotykovým smartfónom. Rozdiel v pohodlí používania i vizuálnom spracovaní je takmer neporovnateľný.

Dotykový vypínač vám ponúka možnosti, ktoré pri klasických vypínačoch nie sú možné. Dotykové smart vypínače vám dokonca umožnia i využívanie pokrokových funkcií, ako napríklad nastavovanie intenzity svetla, farby svetla či teploty svetla, ako aj pohodlné ovládanie na diaľku pri pripojení dotykového vypínača na diaľku prostredníctvom WiFi.

Ako je možné ovládať dotykový vypínač na diaľku?

Vybrané modely dotykových vypínačov je možné ovládať i na diaľku pri ich pripojení na WiFi sieť vo vašej domácnosti. Moderné dotykové WiFi vypínače vám prostredníctvom aplikácie umožní ovládať osvetlenie jednotlivo v každej miestnosti alebo svetlo v interiéri rozsvietiť ešte pred  vašim príchodom do domu či zhasnúť ho i po tom, ako ste z domu už odišli.

Dotykový vypínač je riešením budúcnosti, ktoré môže byť vaše už dnes. Dizajn vašich dotykových vypínačov dokonca môžete skombinovať s dizajnom sklenených panelov či zásuviek. Pre ešte pohodovejšie ovládanie osvetlenia vo vašej domácnosti vyskúšajte i moderné ovládanie žalúzií. Neváhajte nás kontaktovať.